Penzion Kyselka Privat Radošov
Penzion Privat Radošov ubytování Kyselka Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Privat Radošov / Kyselka

Penzion Radošov se nacházi v údoli řeky Ohře, v Radošově, 15 km od Karlových Varů, 200 m od krytého dřevěného mostu, za kostelem.

Radošov ubytování
Privat Radošov nabízí příjemné, komfortní ubytování s veškerým vybavením, se kterým budete jistě spokojeni. K dispozici je 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky nebo dětské postýlky. Na pokojích je koupelna se sprchou, WC, TV se SAT. 

Ubytování penzion Radošov služby 
V penzionu Radošov je plné pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu. K dalším službách penzionu Radošov patří bezplatné parkování na soukromém parkovišti. Pobyt s domácím zvířetem je možný po dohodě. Nekuřácké prostředí.

Služby v obci : V Radošově se nachází obchod, pošta, kadeřnictví, kosmetika, manikůra, restaurace, po předchozí domluvě masáže.

Penzion Radošov Kyselka stravování
Snídaně po předchozí domluvě. Součástí penzionu je salonek s 20 místy, kde se také podávají snídaně. Salonek lze využít také pro soukromé akce.

Penzion ubytování Radošov navigace
Cesta z Karlových Varů směrem na Kyselku, silnice č. 222, dále do Radošova. U dřevěného mostu doprava za kostel. Je možnost dopravy autobusem Ligneta z Karlových Varů zastavka Dolní nádraži.

Dovolená Radošov Kyselka Karlovy Vary turistika
V obci Radošov po proudu řeky Ohře směrem od Karlových Varů naleznete starobylý středověký most, zajímavý celodřevěnou konstrukcí a zastřešením. Sjíždění řeky ohře - vodácké sporty. Turistické cesty a cyklotrasy v okolí. Nedaleko od penzionu v Radošově můžete navštívit zachovalý zámek Velichov, Lázně Kyselka, rozhlednu Bučina, zříceninu hradu Andělská Hora, památky a zajímavosti v lázních Karlovy Vary.
Penzion Kyselka Privat Radošov - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kyselka Privat Radošov - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kyselka Privat Radošov -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kyselka Privat Radošov -  je k dispozici letní terasaPenzion Kyselka Privat Radošov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kyselka Privat Radošov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kyselka Privat Radošov - Pokoje jsou vybaveny televizorem